O firmie

Biuro Grabiec-Nieruchomości posiada licencją zawodową Pośrednika w Obrocie Nieruchomościami numer 5089.

Posiadamy ubezpieczenie OC pośrednika w obrocie nieruchomościami - certyfikat Concordia Polska TUW, Jesteśmy członkiem Dolnośląskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami (DOSPON).

 Właściciel – Iwona Włodarczyk – Grabiec posiada kilkunastoletnie doświadczenie zawodowe zdobyte w Polsce i za granicą, co gwarantuje Państwu wyjątkową jakość świadczonych usług.

 Proponujemy kompleksową obsługę dotyczącą sprzedaży, zakupu, wynajmu, najmu  nieruchomości. Gwarantujemy profesjonalne doradztwo inwestycyjne odpowiadające Państwa oczekiwaniom. Współpracujemy z inwestorami z krajów Unii Europejskiej.

 Wiemy, że najlepszą reklamą dla nas jest rekomendacja zadowolonego klienta. Dlatego też z wyjątkową troską podchodzimy do indywidualnych potrzeb i oczekiwań kontrahentów. Powierzając nam pośrednictwo w sprzedaży, kupnie, wynajmie czy najmie nieruchomości zapewniamy Państwu opiekę od momentu podpisania umowy w naszym biurze, aż po pomoc w protokole zdawczo – odbiorczym przekazania nieruchomości.

  • Przy poszukiwaniu nieruchomości dla Klienta wielką wagę przywiązujemy do wyspecyfikowanych przez Nabywcę oczekiwań.

Dlatego po umówieniu się, odwiedzamy nieruchomość oferowaną do sprzedaży lub wynajmu. Podczas tej wizyty dokonujemy jej szczegółowego opisu celem przygotowania najlepszej reklamy.

  • Tworzymy i przedstawiamy Kontrahentom materiały fotograficzne oferowanej nieruchomości, które poprzedzają jej prezentację.

Dlatego wykonujemy zdjęcia, które najlepiej oddają charakter nieruchomości. Zostaną one wraz z opisami oferty sprzedaży zamieszczone na naszej stronie internetowej: www.grabiec.com.pl, na kilku współpracujących z nami portalach internetowych oraz w gazetach.

  • Za zgodą właściciela na nieruchomości przeznaczonej do sprzedaży lub wynajmu umieszczamy baner reklamowy, ułatwiający jej sprzedaż / wynajem.

  • Aktywnie poszukujemy nabywcy Państwa nieruchomości:  zapoznajemy z ofertą współpracujących z nami kontrahentów    oraz zupełnie nowych

  • Prezentujemy nieruchomość w dogodnym dla stron transakcji czasie. Reprezentujemy naszego Klienta podczas takiej wizyty. Istnieje możliwość powierzenia nam, za pisemnym potwierdzeniem, kluczy do wynajmowanej/sprzedawanej nieruchomości i prezentowanie jej w Państwa imieniu

  • Pomagamy skompletować dokumentację niezbędną do przeniesienia aktu własności w postaci aktu notarialnego a także uwzględnić w zapisach umowy wynajmu / najmu Państwa potrzeby i oczekiwania.

  • Przygotowujemy w Państwa imieniu protokół zdawczo-odbiorczy i uczestniczymy podczas przekazania Nieruchomości

   

 

 

 

Więcej szczegółów dotyczących oferty współpracy gotowi jesteśmy do przedstawienia podczas wizyty w naszym biurze, na którą serdecznie zapraszamy. 

          Z poważaniem

          Iwona Włodarczyk-Grabiec

RODO

 

Klauzula informacyjna klienta Grabiec Nieruchomości

1. Firma GrabiecNieruchomości, 53-124 Wrocław, al. Lipowa 35, otrzymała od Państwa informacje stanowiące dane osobowe. Będzie z nich korzystała wyłącznie do celów związanych z realizacją czynności koniecznych w celu nawiązania stosunku pośrednictwa lub najmu, podejmowanych na Państwa życzenie.

Działania Firmy podejmowane są podstawie Ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 r. o gospodarce nieruchomościami, określającej zasady pośrednictwa w obrocie nieruchomościami oraz na podstawie Kodeksu Cywilnego.

Firma GrabiecNieruchomości ma obowiązek prawny przechowywania Państwa danych osobowych przez okres 5 lat od momentu ich uzyskania dla celów jasno określonych, zależnie od rodzaju świadczonej usługi.

Informacje stanowiące Państwa dane osobowe są wykorzystywane przez Notariusza w związku z istniejącymi wymogami ustawowymi. Oznacza to że mają Państwo obowiązek podania danych osobowych niezbędnych do prawidłowego (zgodnego z prawem) wykonania czynności pośrednika. Odmowa przekazania informacji uniemożliwi spełnienie świadczenia usługi.

Zgodnie z obowiązującym prawem mają Państwo możliwość dostępu do informacji stanowiących Państwa dane osobowe. Możecie Państwo również dokonać ich sprostowania/ zażądać ich usunięcia, w przypadkach określonych prawem.

W razie wątpliwości, co do zakresu uprawnień Firmy GrabiecNieruchomości, jako administratora Państwa danych osobowych, zapraszamy do kontaktu mailowego: igrabiec@grabiec.com.pl.

W razie zastrzeżeń mają Państwo prawo złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.